Platba a dodanie

Dodanie tovaru

  1. prostredníctvom kuriérskej spoločnosti – tovar je doručený štandardne do 1-2 pracovných dní od podania zásielky kuriérskej spoločnosti. Rastliny sú riadne, bezpečne zabalené a samozrejme poistené.
  2. prostredníctvom Slovenskej pošty – tovar je doručený štandardne do 1-5 pracovných dní od podania zásielky Slovenskej pošte. Semená a rastliny sú riadne, bezpečne zabalené.
  3. osobný odber na adrese Husitská cesta, 916 01 Stará Turá – po prijatí objednávky vás budeme kontaktovať a po vzájomnej dohode je možné si objednaný tovar prevziať na odbernom mieste, prípadne si tovar môžete prísť vybrať aj osobne (po telefonickej dohode min. 1 hodinu vopred). Zobraziť odberné miesto na mape

V prípade netypickej, nadrozmernej objednávky bude dodávka tovaru riešená na základe telefonického alebo písomného dohovoru.

Vzhľad, tvar a veľkosť rastliny na uvedených fotografiách sa môžu líšiť vzhľadom na ročné obdobie a konkrétny kus! Väčšina fotiek uverejnených na našej stránke sú rastliny fotené priamo u nás, teda jedná sa o reálne fotky predávaných rastlín!

Cena poštovného

Poštovné zdarma – tento druh poštovného sa vzťahuje na vybrané výrobky s označením „Doprava zdarma“.

Slovenská pošta – tento spôsob prepravy využívame hlavne na zasielanie semien. Cena prepravy závisí od hmotnosti zásielky ale štandardne je v rozmedzí 2,4-3,30€.

Kuriérom – Slovenský doručovací systém (SDS) – orientačné ceny prepravy sú nižšie uvedené v EUR vrátane DPH. Ohľadom presnej ceny, prípadných príplatkov a spôsobu prepravy vás budeme kontaktovať.
Do 5kg – 7,8€
5-10kg – 9,6€
10-30kg – 15,6€
30-50kg – 19,8€
50-80kg – 30€
nad 80kg – ohľadne ceny Vás budeme kontaktovať.
V prípade dobierky (platba v hotovosti pri prevzatí) sa pripočítava k cene za dopravu príplatok 1,44 €!

Kuriérom (TOPTRANS) – cena prepravy je individuálna: závisí od vzdialenosti a hmotnosti. Ohľadom presnej ceny, prípadných príplatkov a spôsobu prepravy vás budeme kontaktovať. Jedná sa hlavne o prepravu ťažkých a nadrozmerných zásielok.

V prípade dopravy do ČR sa cena dopravy počíta individuálne!

Možnosti platby

Hotovosť – platba hotovosťou pri osobnom odbere.

Dobierka – platba kuriérovi pri doručení zásielky.

Prevodom na účet – platba prevodom na náš účet, tovar je následne odoslaný po pripísaní platby na účet.

Dodacia lehota

Dodacia lehota je od 1 do 21 dní (pokiaľ nie je uvedené inak). Doba dodania sa môže líšiť v závislosti od počasia a ročného obdobia. Štandardne je však dodacia lehota 2-5 pracovných dní. V prípade, že nejaký tovar nebude skladom, Vás budeme čo najskôr kontaktovať.