O nás

Sme malá rodinná firma. Nadšenci pre exotiku, nezvyčajné a včelárske dreviny. Táto vášeň u nás prepukla v roku 2014, kedy sme s rastlinami začali pracovať a aktívne ich vyhľadávať.

Robíme len to, čo nás baví, preto je náš objem produkcie obmedzený natoľko, aby sme zachovali kvalitu, a vedeli sa tak naplno venovať konkrétnej objednávke a teda aj zákazníkovi.

Našim heslom je: Nechceme byť najväčší, ale chceme byť najlepší!

Nechceme mať v našom sortimente všetko, ale všetko zaujímavé a netradičné!

Bežné rastliny si kúpite aj v bežnom záhradníctve, ale my bežné záhradníctvo nie sme. 😊

Našim cieľom je zamerať sa na kvalitu a nie na kvantitu! Náš sortiment je menší o to však zaujímavejší! Pravidelne sortiment meníme, pridávame novinky a tak prinášame rastliny zabudnuté alebo rastliny nepoznané, ktoré máme na Slovensku často v ponuke ako prví. A pravdou je, že nás mnoho e-shopov kopíruje: textami, fotkami, článkami, príspevkami, ale hlavne sortimentom a preto vieme, že si prácu robíme dobre 😊 Naďalej pokračujeme, aby sme Vám priniesli do ponuky opäť niečo zaujímavé…

Pre tých, čo nás kopírujú máme len odkaz: Skúste byť kreatívnejší a vymyslieť niečo aj sami…

A PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?:

Rastliny pestujeme v kontajneroch preto ich dodávame celoročne. S výnimkou nepriaznivého počasia, napr. extrémnych mrazov.

Dodávame len rastliny v tom najlepšom stave, z vlastnej produkcie, alebo z tých najlepších škôlok.

Ako jeden z prvých e-shopov vám už niekoľko rokov prinášame reálne fotky rastlín, fotené nami, priamo u nás. Uvedená je aj ich reálna veľkosť. Teda už pri objednávke viete približný vzrast a aj veľkosť dodávaných drevín.

Rastliny sú bezpečne zabalené a vystužené bambusovými tyčami, aby sa zamedzilo poškodeniu tovaru. Štandardné dodanie objednávky kuriérskou spoločnosťou je v 90% prípadoch na ďalší pracovný deň od odoslania objednávky.

Rastliny dodávame plne prekorenené v črepníkoch preto ich môžete vysádzať celoročne. Pestovanie v črepníkoch, oproti voľnokorenným rastlinám má obrovskú výhodu: môžete ich vysádzať počas celej vegetačnej sezóny, od jari až do jesene (pokiaľ nie je trvalo zamrznutá zem). Čo garantuje vyššiu ujateľnosť.